UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Компанія E.NEXT-Україна — генеральний спонсор електромонтажного напрямку заходу «WORLDSKILLS UKRAINE 2020»

05 Октября 2020

З 29 вересня по 01 жовтня у місті Маріуполь пройшов захід «WORLDSKILLS UKRAINE 2020». Ця визначна для майбутнього електротехнічного прогресу подія в Україні відбулася вп’яте.

Захід проходив на базі ДНЗ «Маріупольське вище металургійне професійне училище».

WORLDSKILLS UKRAINE 2020

Завдяки підтримці E.NEXT-Україна було підготовлено локацію за сучасними Європейськими стандартами, щоб надати змогу студентам отримати максимум задоволення та користі від участі у змаганнях. Було розроблено стенди продукції ТМ «E.NEXT» та запропоновано конкурсне завдання.

Головні завдання змагання

Мета проведення конкурсу «World Skills Ukraine 2020» та Компанії E.NEXT-Україна — перевірити та покращити професійні навички студентів, навчити студентів взаємодіями між собою на професійному поприщі.

Учасники та учасниці виконували практичні завдання в умовах обмеженого часу, перевіряючи здобуті знання в цільових учбових закладах. Переможці конкурсів отримали презенти та подарунки від спонсорів та Компанії E.NEXT-Україна.

Студентам особливо сподобались підсумки та відбір у фінал, який об’єднав учасників різних професій на спільній платформі, для змагання з переможцями з інших регіонів. Оцінювали вміння студентів експерти галузей та журі.

За п’ять років захід «World Skills Ukraine 2020» не тільки об’єднав молодих спеціалістів у професійне коло друзів, але й запровадив нові традиції, що слугує прикладом для інших.

WORLDSKILLS UKRAINE 2020

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів