UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Е.NEXT-Україна завершила проект технічного переоснащення підстанції 35/10 кВ «Шишаки»

07 Августа 2019

Електротехнічна Компанія Е.NEXT-Україна у співпраці зі своїм партнером, іспанською компанією International Capacitors (TM Lifasa), здійснила повний комплекс робіт з технічного переоснащення підстанції та провадження пристроїв компенсації реактивної потужності БСК потужністю 400 кВАр та 500 кВАр на ПС 35/10 кВ «Шишаки» («Полтаваобленерго»).

В рамках проекту спеціалістами Е.NEXT-Україна був виконаний демонтаж старого обладнання, змонтовані нові вакуумні вимикачі, роз’єднувачі, трансформатори струму та напруги, комплекти сучасних мікропроцесорних захистів, аналізаторів мережі та ВАР-регулятори. Проведено також роботи з облаштування фундаментів та монтаж на створені фундаментні рами установок БСК; прокладено силові кабелі 10 кВ для під’єднання установок БСК; облаштовано зовнішнє захисне огородження периметру підстанції та змонтовано систему зовнішнього відеоспостереження і сигналізації з реєстрацією та передачею даних у диспетчерський пункт. Нове обладнання підстанції підключено до діючої системи телемеханізації.

Після проведення фахівцями Е.NEXT-Україна всього комплексу пусконалагоджувальних робіт установки БСК-400 кВАр та БСК-500 кВАр успішно введено в експлуатацію. Завдяки цьому на підстанції «Шишаки» вирішено проблему заниженої напруги на стороні 10 кВ (після включення установок відбулось підвищення напруги до 0,25 кВ без додаткового регулювання); зменшилися втрати активної потужності та розвантажено транзит 35 кВ. Це суттєво підвищило надійність електропостачання споживачів.

Завдяки високому рівню організації робіт команди E.NEXT та ефективній взаємодії з Замовником затверджений графік робіт був випереджений більше ніж на 3 місяці.

Е.NEXT-Україна завершила проект технічного переоснащення підстанції 35/10 кВ «Шишаки»

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів