E.NEXT-Group спроектувала освітлення та здійснила поставку обладнання для гіпермаркету Ajman в ОАЕ

27 Лютого 2018

Початок 2018 року ознаменувався ще одним досягненням E.NEXT-Group: Компанія розробила і реалізувала проект освітлення одного з найбільших гіпермаркетів Ajman COOP, що відкрився в місті Аджман (ОАЕ).

Ajman COOP — новий ритейлер, який успішно лідирує на арабському ринку, і, за оцінками експертів, має відмінні перспективи розвитку бізнесу, обслуговуючи спільноту Аджмана (один з еміратів у 40 кілометрах від Дубаю).

E.NEXT-Group виконала проектування освітлення всього гіпермаркету, площа якого становить 4538 м², і поставила обладнання на об'єкт. Проект охопив не тільки освітлення торгового і підсобних приміщень, а й торгового обладнання — холодильників і вітрин.

При проектуванні були враховані всі вимоги замовника щодо освітленості торгового залу і окремих його зон. Розрахунки проводилися з урахуванням європейських норм і сучасних трендів в ритейлі. У цілому в гіпермаркеті встановлено 1192 світильника різного призначення:

  • Трекові світильники з різними характеристиками і системи для їх монтажу;
  • Світильники лінійного типу для освітлення торгових залів;
  • Лінійні світильники з підвищеним ступенем пило- та вологозахищенності для освітлення складських і підсобних приміщень;
  • Декоративні світильники: панелі та міні-панелі для освітлення підсобних приміщень і зон кафе.

Незважаючи на масштаб проекту і високі вимоги, пред'явлені Ajman COOP, Компанія успішно виконала проект у встановлені терміни.

E.NEXT-Group спроектувала освітлення гіпермаркету Ajman в Еміратах


Повернутися до списку