UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Чесному вину — чесна компенсація

08 Июля 2020

Компанія E.NEXT-Україна реалізувала проект із компенсації реактивної потужності (КРП) для вітчизняної виноробні «Колоніст».

Доброму вину — добротная энергия

Наші фахівці виконали весь цикл робіт з проекту «під ключ» — від замірів якості мережі на підприємстві та розрахунку параметрів потрібної для його підвищення установки до її монтажу та пусконалагодження. Установка КРМ дозволила розвантажити силовий трансформатор та кабель живлення, підняти напругу на шинах РУ-0.4кВ, знизити втрати активної електроенергії в живильному трансформаторі та кабелі і завдяки цьому скоротити витрати на оплату електроенергії.

Установка КРМ зібрана на базі обладнання E.NEXT та Lifasa.

Виноробня «Колоніст» розташована в одному з найбагатших українських виноробних регіонів — Придунайській Бессарабії (південь Одеської області). Підприємство робить акцент на високоякісних сухих винах, виробляє вина ігристі, напівсухі та солодкі. «Колоніст» випускає близько 280 000 пляшок на рік, постійно піклуючись про якість вина та впровадження новітніх технологій. Вина ТМ «Колоніст» неодноразово удостоювалися почесного титулу «Commended» суддями одного з найавторитетніших конкурсів виноробної продукції — International Wine Challenge, що проходить щороку в Лондоні.

Доброму вину — добротна енергія

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів