UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Общие понятия для партнеров

Клієнт

Клієнт E.NEXT - покупець продукції, який безпосередньо обслуговується співробітниками Компанії та отримує товар безпосередньо з її складу. Клієнтами є оператори ринку, які, торгуючи як фірми-посередники, доносять продукцію E.NEXT від Компанії до Споживача, а в ряді випадків - кінцеві споживачі продукції.

Компанія здійснює цінову політику, спрямовану на отримання кінцевим споживачем продукції за єдиними рекомендованими цінами безвідносно до регіону; політику, яка гарантує рівну доступність продукції для всіх споживачів, а для клієнтів-посередників - рівні умови конкуренції та можливість отримання прибутку від співпраці з Компанією за рахунок рентабельної для ведення бізнесу торгової націнки на її продукцію.

Партнер

Партнер - клієнт, який є регулярним контрагентом Компанії, що здійснює закупівлі на основі постійно діючих договорів. Це можуть бути проектні або монтажні організації, спеціалізовані магазини та інші оператори ринку з усіх регіонів України. Дана категорія клієнтів як правило не має власної мережі збуту продукції. Партнерам надається партнерська ціна (оптова або крупно оптова - в залежності від середньомісячного обсягу закупівель) з метою отримання ним прибутку від подальшої реалізації продукції кінцевим споживачам. Відпускаючи продукцію Партнерам, які є по суті кінцевими Потребітеллямі, таким як великі виробничі підприємства, енергогенеруючі компанії та ін. За ціною, нижче рекомендованою роздрібною, Компанія тим самим враховує великий обьем споживання і специфічні особливості закупівельної політики цих клієнтів.

Дилер

Дилер - партнер, який має власну збутову мережу, досвід успішного динамічно зростаючої співпраці не менше року, постійно виконує обсяги закупівель на встановленому рівні. Як правило це торгові організації. Дилер може одночасно бути партнером інших постачальників, але Компанія прагне не мати на дилерських прилавках перетинів за асортиментом з конкуруючими брендами. Дистриб'ютор - дилер, провідний політику активних продажів, переважно, в роздрібній торгівлі. Відмінною особливістю статусу дистриб'ютора є монобрендових, тобто зобов'язання перед Компанією просувати тільки продукцію «E.NEXT» в нашій асортиментній групі. На дистриб'ютора накладаються жорсткі зобов'язання по якісному покриттю закріпленої за ним території із зазначенням кількості торгових точок, виконання встановлених обсягів продажів, асортиментної представленості, регулярної звітності та інші вимоги, відповідні найбільш тісній і взаємозалежному співпраці.

Вимоги до дилерів

- Наявність складу продукції «E.NEXT» з мінімально необхідними запасами для підтримки власної дилерської мережі;
- Наявність в штаті співробітників, що спеціалізуються на просування корпоративної продукції Компанії;
- Наявність виставкових площ для презентації корпоративної продукції Компанії та правильно представленого асортименту на торговельних вітринах.  

Повернутися назад

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів