UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Правова інформація

Правила користування сайтом

У даному повідомленні викладені правила користування цим Інтернет-сайтом, які поширюються на всіх відвідувачів і користувачів. Користуючись матеріалами цього сайту, відвідувач повністю погоджується з даними правилами.

Цей Інтернет-сайт, а також розміщені на ньому матеріали і відомості є власністю компанії E.NEXT.UKRAINE (далі «Компанія»). Інтернет-сайт призначений для оперативного надання інформації про Компанію всім користувачам мережі Інтернет, зацікавленим в отриманні інформації про її діяльність.

Компанія прийняла всі розумні заходи до того, щоб забезпечити точність і актуальність розміщеної на цьому Інтернет-сайті інформації, однак її точність і повнота не можуть бути гарантовані.

Крім того, даний Інтернет-сайт містить різні відомості про перспективи Компанії (стратегії, цілі, завдання і т. Д.), Які відображають поточні знання менеджменту Компанії з даних питань і включають в себе ризики і невизначеності. Компанія вважає за необхідне попередити всіх відвідувачів сайту про те, що реальний хід подій і результати діяльності можуть відрізнятися від публікованих на сайті прогнозів і заяв.

Результати минулої діяльності Компанії, згадані на цьому Інтернет-сайті, не слід розглядати як гарантію майбутніх результатів її діяльності.

Компанія не несе відповідальності за будь-неточне або некоректне виклад інформації про свою діяльність та діяльність третіх сторін на цьому Інтернет-сайті. Компанія також не має будь-яких зобов'язань щодо внесення виправлень або змін до матеріалів сайту в подальшому.

Конфіденційність

Компанія повідомляє відвідувачів Інтернет-сайту про те, що інформація про відвідувачів (IP-адреса, ім'я домену, тип браузера і операційна система, дата і час відвідування і т. П.) Збирається і зберігається в цілях ведення статистики відвідувань. Ця інформація є загальнодоступною, таким чином, Компанія не несе відповідальності за її розголошення. Персональна інформація про відвідувачів цього Інтернет-сайту (ПІБ, адреса, адреса електронної пошти і т. П.) Не збирається і не зберігається без дозволу користувача.

Авторське право

Інформація даного Інтернет-сайту захищена законом про авторські права. Компанія надає право відвідувачам сайту використовувати матеріали, опубліковані на цьому ресурсі, в будь-яких особистих і некомерційних цілях.
Сcилкі на інші (зовнішні) сайти розміщені на цьому Інтернет-сайті безкоштовно. Інформація з цих сайтів не є продовженням або доповненням матеріалів Компанії.

Дія законодавства

Користування даними Інтернет-сайтом і інформація, розміщена на ньому, регулюються чинним законодавством України.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів