Офісно-складський комплекс

sklad Офісно-складський комплекс E.NEXT-Україна знаходиться у
м. Вишневе (Київська область) за адресою: вул. Київська, 27а, будівля Б. Площа складу - понад 4000 м², число рівнів зберігання - 7.

Склад Е.NEXT-Україна - найбільше з складських приміщень виробників електротехніки в Україні, яке ефективно вирішує усі логістичні завдання Компанії та її Клієнтів.

Асортимент продукції, що налічує понад 7 000 найменувань, дозволяє комплексно забезпечити будь-який масштабний проект. Компанія має в своєму розпорядженні повний комплекс сучасних технічних засобів ведення вантажно-розвантажувальних робіт і складських приміщень для зберігання всіх наявних вантажів. Доки навантаження регульованої висоти дозволяють відвантажувати продукцію великому та малогабаритному транспорту, забезпечуючи зручність відвантаження і високу швидкість робіт. Крім того, на складі працюють 4 автонавантажувача, що значно скорочують час внутрішньоскладського переміщення товарів.

Компанія гарантує високу якість і збереження всього реалізованого обладнання, забезпечуючи оптимальний температурний режим і рівень вологості складських приміщень. Усі співробітники складу — висококваліфіковані фахівці, які тривалий час працюють з електротехнічною продукцією і відмінно розбираються в асортименті E.NEXT-Україна.

Дворівневий контроль комплектації відвантажень Клієнтам дозволяє уникнути помилок при формуванні та упаковці замовлень.

На складі Компанії Ви завжди можете скористатися послугою розбухтування кабелю.


  • rПонад 7000 позицій у постійній наявності на складі

    sklad1
  • rВисококваліфікований складський персонал

    sklad2
  • rДворівневий контроль комплектації відвантажень

    sklad3