UA
Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 27А, буд. В info@enext.ua
* безкоштовно з мобільного та стаціонарного

Каталог товарів E.NEXT
  • 0
  • 0

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна — українське представництво E.NEXT International Electrotechnical Group, мережа підприємств якого реалізує комплексні рішення в енергетиці. Компанія пропонує весь спектр електротехнічної світлотехнічної та кабельно-провідникової продукції.

На ринку України Компанія пропонує:

E.NEXT-Україна поставляє продукцію під власними торговими марками:

З метою максимального задоволення споживчого попиту, продукція пропонується у всіх цінових сегментах: STANDARD, PROFESSIONAL, INDUSTRIAL.

products

Логотип бренду

У логотипі відображена філософія бренду E.NEXT: лідерство і відкритість, розвиток і актуальність рішень, ефективність і націленість на результат. Інтегровані в знак графічні елементи символізують надійність, безперервний розвиток і фокусування на цінностях бренду.

logo

  • «E.» — Початкова буква в словах Electrical (електротехнічний) і European (європейський) - символізує продовження торговою маркою E.NEXT більш, ніж столітні кращі традиції європейських виробників електротехніки.
  • «N» — починає слово Newest (новітній), що позначає все найновіше, наявне в електротехнічної продукції на сьогоднішній день.
  • «EX» — початкові літери з слів Exclusive (ексклюзивний) і Extended (широкий), що характеризують особливу винятковість і технологічну розширеність, реалізовану в адресному призначенні, пропонованої продукції всім категоріям фахівців.
  • «T» — передбачає всю повноту поняття Technologies (технології), символізуючи широке застосування найсучасніших технологій виробництва електротехніки.

Зворотний дзвінок

Залиште свою контактну інформацію, і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товарів