Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна

о компании Центральний офісно-складський комплекс E.NEXT-Group в Україні, м. Вишневе Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна — українське представництво E.NEXT International Electrotechnical Group, яка здійснює комплексні електромонтажні рішення, виготовлення і поставку щитового обладнання для низької та середньої напруги, а також кабельно-провідникової і світлотехнічної продукції. Компанія виконує монтаж і сервісне обслуговування електротехнічного обладнання всіх класів напруги.

Місія Компанії

Реалізація комплексних рішень в енергетиці, задоволення споживчого попиту в якісній і доступній електротехнічній продукції, лідерські позиції на ринку України.

На ринку України Компанія пропонує:

— виготовлення та поставку електрообладнання, засобів автоматизації та програмного забезпечення;
— проектування та налагодження систем енерго- і електропостачання, автоматизації та пожежної сигналізації, блискавкозахисту і заземлення, а також гарантованого безперебійного живлення;
— здійснення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт;
— виробництво низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) різноманітної конфігурації та модифікації;
— виробництво шаф і станцій управління та автоматики;
— розробку та налагодження автоматизованих систем АСКОЕ, АСДУЕ, АСУ ТП;
— сервісне обслуговування поставленого обладнання.

Партнери

Серед партнерів Компанії E.NEXT-Україна:
— обленерго;
— міськсвітло;
— великі торговельні організації, що займаються продажем
електротехнічної продукції;
— великі промислові підприємства;
— будівельні компанії;
— проектні організації;
— мережі будівельних супермаркетів;
— монтажні організації;
— електротехнічні магазини.


about

E.NEXT-Україна поставляє продукцію під власними торговими марками:

З метою максимального задоволення споживчого попиту, продукція пропонується у всіх цінових сегментах: STANDARD, PROFESSIONAL, INDUSTRIAL.

products

Логотип бренду

У логотипі відображена філософія бренду E.NEXT: лідерство і відкритість, розвиток і актуальність рішень, ефективність і націленість на результат. Інтегровані в знак графічні елементи символізують надійність, безперервний розвиток і фокусування на цінностях бренду.

logo

  • «E.» — Початкова буква в словах Electrical (електротехнічний) і European (європейський) - символізує продовження торговою маркою E.NEXT більш, ніж столітні кращі традиції європейських виробників електротехніки.
  • «N» — починає слово Newest (новітній), що позначає все найновіше, наявне в електротехнічної продукції на сьогоднішній день.
  • «EX» — початкові літери з слів Exclusive (ексклюзивний) і Extended (широкий), що характеризують особливу винятковість і технологічну розширеність, реалізовану в адресному призначенні, пропонованої продукції всім категоріям фахівців.
  • «T» — передбачає всю повноту поняття Technologies (технології), символізуючи широке застосування найсучасніших технологій виробництва електротехніки.