Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна

о компании Центральний офісно-складський комплекс E.NEXT-Group в Україні, м. Вишневе Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна — українське представництво E.NEXT International Electrotechnical Group, яка здійснює комплексні електромонтажні рішення, виготовлення і поставку щитового обладнання для низької та середньої напруги, а також кабельно-провідникової і світлотехнічної продукції. Компанія виконує монтаж і сервісне обслуговування електротехнічного обладнання всіх класів напруги.

Партнери Компанії - провідні світові виробники електротехнічної продукції: SGC (Бельгія), ASCO (США), LIFASA (Іспанія), KIWA (Словаччина), OLMEX (Польща), POWER (Польща), CETINKAYA PANO (Туреччина), CWS (Чехія), EMERSON (США), KARWASZ (Польща), RAYCHEM RPG (Індія), TAREL (Польща) та ін. Компанія об’єднує групу юридичних осіб під єдиним корпоративним ім'ям Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна.

Місія Компанії

Реалізація комплексних рішень в енергетиці, задоволення споживчого попиту в якісній і доступній електротехнічній продукції, лідерські позиції на ринку України.

На ринку України Компанія пропонує:

— виготовлення та поставку електрообладнання, засобів автоматизації та програмного забезпечення;
— проектування та налагодження систем енерго- і електропостачання, автоматизації та пожежної сигналізації, блискавкозахисту і заземлення, а також гарантованого безперебійного живлення;
— здійснення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт;
— виробництво низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) різноманітної конфігурації та модифікації;
— виробництво шаф і станцій управління та автоматики;
— розробку та налагодження автоматизованих систем АСКОЕ, АСДУЕ, АСУ ТП;
— сервісне обслуговування поставленого обладнання.

Партнери

Серед партнерів Компанії E.NEXT-Україна:
— обленерго;
— міськсвітло;
— великі торговельні організації, що займаються продажем
електротехнічної продукції;
— великі промислові підприємства;
— будівельні компанії;
— проектні організації;
— мережі будівельних супермаркетів;
— монтажні організації;
— електротехнічні магазини.


about

E.NEXT-Україна поставляє продукцію під власними торговими марками:

З метою максимального задоволення споживчого попиту, продукція пропонується у всіх цінових сегментах: STANDARD, PROFESSIONAL, INDUSTRIAL.

products

Логотип бренду

У логотипі відображена філософія бренду E.NEXT: лідерство і відкритість, розвиток і актуальність рішень, ефективність і націленість на результат. Інтегровані в знак графічні елементи символізують надійність, безперервний розвиток і фокусування на цінностях бренду.

logo

  • «E.» — Початкова буква в словах Electrical (електротехнічний) і European (європейський) - символізує продовження торговою маркою E.NEXT більш, ніж столітні кращі традиції європейських виробників електротехніки.
  • «N» — починає слово Newest (новітній), що позначає все найновіше, наявне в електротехнічної продукції на сьогоднішній день.
  • «EX» — початкові літери з слів Exclusive (ексклюзивний) і Extended (широкий), що характеризують особливу винятковість і технологічну расширенность, реалізовану в адресному призначеного, пропонованої продукції всім категоріям фахівців.
  • «T» — передбачає всю повноту поняття Technologies (технології), символізуючи широке застосування найсучасніших технологій виробництва електротехніки.