RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT
  • 0
  • 0

Навчальний семінар для дистриб'ютора

25-06-2019

24 червня в офісі Електротехнічної Компанії Е.NEXT-Україна відбувся навчальний семінар за темою «Вивчення асортименту, аналіз особливостей і переваг електротехнічної продукції E.NEXT». Участь у ньому взяли співробітники нашого дистриб'ютора — ТОВ «ЕК-ОСНОВА».

Партнери ознайомилися з асортиментом та новинками продукції E.NEXT, їх технічними характеристиками та особливостями застосування. Зокрема, слухачам були представлені модульне, силове та комутаційне обладнання, системи для прокладки кабелю та арматура СІП, вироби для монтажу та інструмент. Відбулися також доповіді за темами «Світлотехнічне обладнання» та «Засоби електрообігріву».

Учасники семінару пройшли навчання з сучасних технік продажів та закріпили отримані знання на практичних прикладах.

Окрема доповідь була присвячена енергоефективним рішенням Е.NEXT на базі частотних перетворювачів. Серед головного, йшлося про сфери їх застосування, економічні переваги, технічні особливості та приклади успішно реалізованих проектів. На завершення семінару співробітники Партнера ознайомились з програмою e-project.

E.NEXT-Україна дякує Партнерам за активну участь у навчанні. Впевнені, що отримані знання дозволять їм підвищити показники реалізації продукції E.NEXT.

Навчальний семінар для  дистриб'ютора

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров