RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT

Відбувся перший Форум «Велике Відновлення»

08-08-2022

5 серпня 2022 р. на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» відбувся перший Форум «Велике Відновлення».

Серед учасників форуму та спікерів були також представники Компанії E.NEXT, презентація яких на тему «Великий шанс побудувати нову країну — пропозиції та розв'язання питань в енергетиці для територіальних громад» стала одним із головних виступів дня.

Форум Велике Відновлення

Починаючи з 5 серпня 2022 будуть регулярно, раз на кілька тижнів, проводитися форуми глав ОТГ, експертів у сфері будівництва, енергетики, міського середовища — представників держави та бізнесу.

Мета форумів — поширення знань про фінансові, технологічні та організаційні можливості відбудови, поширення кращих практик, особисте спілкування місцевих лідерів з різних регіонів.

Учасники форуму — представники Уряду України, голови українських міст, які постраждали від російської окупації, керівники районних державних адміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад, керівники спеціалізованих державних компаній, керівники профільних відомств, очільники міжнародних інвестиційних фондів, лідери громадських організацій, власники бізнесу, представники благодійних фондів.

Все буде Україна UA

Все буде E.NEXT e.moji

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров