RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT

Форум «Велике відновлення: енергетична інфраструктура»

19-09-2022

У рамках проекту «Хаб «Велике відновлення», 21 вересня 2022 року відбудеться вже другий форум на тему: «Велике відновлення: енергетична інфраструктура».

Велике відновлення: енергетична інфраструктура

Захід проходитиме на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область) за підтримки й участі Міністерства розвитку громад і територій, Міністерства інфраструктури України та Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Програма заходу передбачає панельні дискусії та доповіді від лідерів галузі — представників Уряду та органів місцевого самоврядування, мерів міст і очільників територіальних громад, галузевих асоціацій, представників донорських програм та фінансових інституцій, а також бізнес-спільноти.

Під час форуму розглянемо наступні напрямки: Чи здатні ми підготуватися до зими? Чи вистачить у нас енергоресурсів для функціонування енергетичної системи? Чи готові українці використовувати альтернативні джерела енергії та технології, що можуть стати рятівними? Як працює програма енергоефективності, і чи бере держава участь у фінансуванні? Як залучити міжнародні організації для підтримки програм енергоефективності, і, взагалі, донорські кошти — це міф чи реальність?

Також Компанія Е.NEXT візьме участь у форумі та виступить зі своєю презентацією у блоці: «Зима 2022–2023. Бачення Уряду, очікування громад та можливості бізнесу».

Реєстрація на форум для відвідувачів обов’язкова за цим посиланням: https://bit.ly/3BiUS1G

Все буде Україна UA

Все буде E.NEXT e.moji

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров