RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT

E.NEXT-Україна співорганізатор заходу «Зелена енергетика та Smart Grid технології, як база інноваційного розвитку України»

03-06-2022

Вітаємо, друзі!

Починаємо літо 2022 з приємних новин. Незважаючи на складну економічну ситуацію та воєнний стан, ми продовжуємо спонсорську програму для студентів електротехнічної галузі.

Компанії E.NEXT-Україна виступила у якості співорганізатора проведення заходу «Літня школа для технічних ліцеїв м. Кієва: Зелена енергетика та Smart Grid технології, як база інноваційного розвитку України». Захід проводиться з 01 по 15 червня 2022 року.

Зелена енергетика та Smart Grid технології, як база інноваційного розвитку України

Команда E.NEXT максимально сприяє розвитку професійно-технічної освіти в Україні, адже саме від молодих фахівців залежить майбутнє нашої держави та світу загалом. Особливо зараз, коли державі потрібна підтримка.

З метою навчання студентів, було заплановано проведення Літньої освітньої школи для технічних закладів м. Києва (ліцеї, коледжі).

Проведення презентацій продукції бренду E.NEXT та майстер-класів з використання обладнання Компанії. Конкурси, вікторини та корисні призи. У проведенні Літньої школи задіяно представників адміністрації навчальних закладів, які приймають активну участь під час проведення заходу.

Створюємо майбутнє разом!

Все буде E.NEXT 😉

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров