RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT

E.NEXT-Україна продовжує підтримувати освіту: спонсорська програма для студентів електротехнічної галузі. Місто Брусилів

14-06-2022

Незважаючи на складні умови навчання під час воєнного стану в Україні, Компанія E.NEXT-Україна продовжує дотримуватись традицій щодо підтримки технічної освіти держави.

24 травня відвідали навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, у супроводі викладачів навчальних закладів. Наші спеціалісти провели майстер клас для майбутніх вступників з міста Брусилів, Житомирської області.

Профорієнтаційна зустріч Брусилів Профорієнтаційна зустріч Брусилів Профорієнтаційна зустріч Брусилів

В межах профорієнтаційного заходу були проведені пізнавальні екскурсії по навчальних лабораторіях КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також організовано профорієнтаційну презентацію сучасного електротехнічного навчального обладнання за підтримки E.NEXT-Україна. Під час проведення майстер-класу з навчальними стендами від E.NEXT багато цікавих питань від талановитої молоді, на які було надано інформативні та обґрунтовані відповіді, Найкмітливіші абітурієнти отримали брендові подарунки та багато корисної інформації.

Ми все робимо з мрією про щастя наших дітей. Віримо, що діти України будуть кращі за нас, що для них відкриються всі шляхи до вершин у науці, технологіях, культурі, мистецтві. Ми прагнемо збудувати для них мирну, красиву та процвітаючу Державу.

Instagram

Але без вашої підтримки це дуже складно зробити. Тому закликаємо наших Друзів та Партнерів не бути спонсорами війни проти українського народу та відмовитися від користування продукцією російських брендів та компаній країни-агресора.

Допоможемо Україні разом! Друзі, разом ми сила! За нами перемога!

Будуємо майбутнє разом!

Все буде E.NEXT 😉

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров