RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT

Безперебійна робота E.NEXT для покращення економічного стану України

08-04-2022

Дорогі Українці!

Ми сильна, непереможна нація, яка своєю незламністю духу щодня доводить єдність народу, віру в ЗСУ та любов до Батьківщини. Ми об’єдналися заради знищення ворога та збереження нашої Країни в цей складний та надзвичайний стан, але зараз Державі потрібно ще більше допомоги та спільних зусиль.

Україна — вільна, незалежна та перспективна, що наразі потребує підтримки від бізнесу та безперебійною роботи кожного з нас для покращення економічного стану.

Ми продовжуємо відновлювати роботу Компанії та поступово переходимо у звичний робочий графік.

Власність Компанії також зазнала ушкоджень внаслідок військових дій, але незважаючи на це, ми відновили працездатність.

Закликаємо наших Друзів, Партнерів та громадян відмовитися від користування товарів та продукції російських брендів та компаній. Спільними зусиллями, «по цеглинці» відбудовувати Державу, підтримуючи український бізнес та поступово відновлювати роботу, якщо це не загрожує вашій безпеці.

Кропітка робота кожного з нас, спільне бачення майбутнього та віра у перемогу — це головна сила Команди E.NEXT. Тільки разом ми збудуємо процвітаючу державу для нас та наших нащадків, ми несемо українські традиції у серці, залишаючись відданими своїм принципам та амбіціям.

Наразі завдання Команди E.NEXT - продовжити допомагати ЗСУ та громадам, що зазнали втрат внаслідок вторгнення росії на територію України. Ми працюємо, поставляємо продукцію, відвантажуємо та робимо усе можливе для відновлення економіки України та критично важливої інфраструктури.

З першого дня війни ми зосередили зусилля Компанії на допомозі Збройним Силам України та громадянам та продовжуємо надавати необхідну продукцію:

  • Електротехнічну продукцію;
  • Світло технічну продукцію;
  • Маскувальну сітку.

Немало дівчат та хлопців E.NEXT продовжують роботу у волонтерських центрах та надають необхідну підтримку, захищають Державу на передовій та в територіальній обороні.

Друзі! Ми обов’язково переможемо та разом відбудуємо нашу Країну!

Разом до перемоги. Україна понад усе.

Все буде E.NEXT 😉

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров