RU
Украина, г. Вишневое, ул. Киевская, 27-A, стр. В info@enext.ua
Каталог товаров E.NEXT
  • 0
  • 0

Электротехническая Компания E.NEXT - Украина

Электротехническая Компания E.NEXT - Украина — украинское представительство E.NEXT International Electrotechnical Group, осуществляющее комплексные электромонтажные решения, изготовление и поставку щитового оборудования для низкого и среднего напряжения, а также кабельно-проводниковой и светотехнической продукции.

На рынке Украины Компания E.NEXT предлагает большой перечень услуг:

E.NEXT-Україна поставляє продукцію під власними торговими марками:

З метою максимального задоволення споживчого попиту, продукція пропонується у всіх цінових сегментах: STANDARD, PROFESSIONAL, INDUSTRIAL.

products

Логотип бренду

У логотипі відображена філософія бренду E.NEXT: лідерство і відкритість, розвиток і актуальність рішень, ефективність і націленість на результат. Інтегровані в знак графічні елементи символізують надійність, безперервний розвиток і фокусування на цінностях бренду.

logo

  • «E.» — Початкова буква в словах Electrical (електротехнічний) і European (європейський) - символізує продовження торговою маркою E.NEXT більш, ніж столітні кращі традиції європейських виробників електротехніки.
  • «N» — починає слово Newest (новітній), що позначає все найновіше, наявне в електротехнічної продукції на сьогоднішній день.
  • «EX» — початкові літери з слів Exclusive (ексклюзивний) і Extended (широкий), що характеризують особливу винятковість і технологічну розширеність, реалізовану в адресному призначенні, пропонованої продукції всім категоріям фахівців.
  • «T» — передбачає всю повноту поняття Technologies (технології), символізуючи широке застосування найсучасніших технологій виробництва електротехніки.

Обратный звонок

Оставьте свою контактную информацию, и мы свяжемся с вами в течение 10 минут.

Спасибо за вашу заявку!

Наш менеджер свяжется с вами в течение 10 минут и ответит на ваши вопросы, а также поможет оформить заказ

Каталог товаров